О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год"
Закон Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 254
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 22 декабря 2000 г.
Z000131_
"О республиканском бюджете на 2001 год" (Ведомости Парламента
Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 412; 2001 г., N 9, ст. 84)
следующие изменения и дополнения:
1) в части первой статьи 1:
цифру "340639252" заменить цифрой "391243591";
цифру "12189836" заменить цифрой "13050958";
цифру "465372466" заменить цифрой "487339468";
цифру "31314578" заменить цифрой "28914508";
цифру "59177539" заменить цифрой "27279010";
цифру "2,1" заменить цифрой "0,9";
слова "валовому внутреннему продукту" заменить словами
"прогнозируемому объему валового внутреннего продукта";
2) статью 14 после слова "налоговой" дополнить словами ", с 22 января
2001 года - финансовой";
3) в статье 16-1 цифру "12000000" заменить цифрой "20000000";
4) в статье 16-3 цифру "530000" заменить цифрой "780000";
5) в статье 17 цифру "100000" заменить цифрой "200000";
6) в статье 18:
цифру "7181396" заменить цифрой "13183164";
цифру "2200000" заменить цифрой "2476790";
цифру "3658656" заменить цифрой "8915824";
цифру "1524200" заменить цифрой "5475535";
цифру "1066188" заменить цифрой "2115108";
цифру "404268" заменить цифрой "289268";
цифру "664000" заменить цифрой "1035913";
цифру "921144" заменить цифрой "1285954";
абзац девятый дополнить словами ", выплаты единовременных пособий и
возмещения транспортных расходов;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан -
103000 тыс. тенге на погашение кредиторской задолженности за выполненные
работы по государственному геологическому изучению и охране недр.";
7) в статье 19:
цифру "5258913" заменить цифрой "5316913";
цифру "4428000" заменить цифрой "5028000";
цифру "230913" заменить цифрой "288913";
абзац четвертый исключить;
8) в статье 22 цифру "660000000" заменить цифрой "615000000";

"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 10 қараша N 254-II
1-бап. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Z000131_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2000 ж., N 23, 412-құжат; 2001 ж., N 9, 84-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-баптың бірінші бөлігінде:
"340639252" деген сан "391243591" деген санмен ауыстырылсын;
"12189836" деген сан "13050958" деген санмен ауыстырылсын;
"465372466" деген сан "487339468" деген санмен ауыстырылсын;
"31314578" деген сан "28914508" деген санмен ауыстырылсын;
"59177539" деген сан "27279010" деген санмен ауыстырылсын;
"2,1" деген сан "0,9" деген санмен ауыстырылсын;
"жалпы ішкі өнімінің" деген сөздер "жалпы ішкі өнімінің болжамды көлемінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 14-баптағы "салық полициясы" деген сөздер " салық - 2001 жылғы 22 қаңтардан бастап қаржы полициясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 16-1-баптағы "12000000" деген сан "20000000" деген санмен ауыстырылсын;
4) 16-3-баптағы "530000" деген сан "780000" деген санмен ауыстырылсын;
5) 17-баптағы "100000" деген сан "200000" деген санмен ауыстырылсын;
6) 18-бапта:
"7181396" деген сан "13183164" деген санмен ауыстырылсын;
"2200000" деген сан "2476790" деген санмен ауыстырылсын;
"3658656" деген сан "8915824" деген санмен ауыстырылсын;
"1524200" деген сан "5475535" деген санмен ауыстырылсын;
"1066188" деген сан "2115108" деген санмен ауыстырылсын;
"404268" деген сан "289268" деген санмен ауыстырылсын;
"664000" деген сан "1035913" деген санмен ауыстырылсын;
"921144" деген сан "1285954" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац "оралмандардың отбасыларына тұрғын үй сатып алу"
деген сөздерден кейін ", біржолғы жәрдемақылар төлеу және көлік шығыстарын
өтеу" деген сөздермен толықтырылып, "көзделсін" деген сөз алып тасталсын;
тоғызыншы абзацтағы "теңге" деген сөзден кейін ";" тыныс белгісі
қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігіне - мемлекеттік геологиялық зерттеу және жер қойнауын қорғау
жөнінде орындалған жұмыс үшін кредиторлық берешекті өтеуге 103000 мың
теңге көзделсін.";
7) 19-бапта:
"5258913" деген сан "5316913" деген санмен ауыстырылсын;
"4428000" деген сан "5028000" деген санмен ауыстырылсын;
"230913" деген сан "288913" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзац алып тасталсын;
8) 22-баптағы "660000000" деген сан "615000000" деген санмен
ауыстырылсын;