О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственном специальном пособии лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда"
Закон Республики Казахстан от 31 мая 2002 года N 326
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 13 июля 1999 г. Z990414_ "О государственном специальном пособии лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 19, ст. 647) следующее дополнение:
статью 7 дополнить частью второй следующего содержания:
"В случае смерти получателя государственного специального пособия
членам семьи либо лицу, осуществившему погребение, выплачивается
единовременная выплата на погребение в размере пятнадцатикратного
месячного расчетного показателя.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального
опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2002 жылғы 31 мамыр N 326-ІІ.
1-бап. "Жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақы туралы" 1999 жылғы 13 шілдедегі Z990414_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 19, 647-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
7-бап мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушы қайтыс болған жағдайда оның
отбасы мүшелеріне не жерлеуді жүзеге асырған адамға он бес еселенген айлық
есептік көрсеткіш мөлшерінде жерлеуге арналған біржолғы жәрдемақы
төленеді.".
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.