О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан в сфере финансирования инвестиций
Закон Республики Казахстан от 8 января 2003 года N 374
Признать утратившими силу:
1. Закон  Республики Казахстан от 12 апреля 1993 г. "О возвратной системе финансирования инвестиций" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст. 210; 1994 г., N 9-10, ст. 158; 1994 г., N 21-22, ст. 268; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 13-14, ст. 205).
2. Постановление  Верховного Совета Республики Казахстан от 12 апреля 1993 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О возвратной системе финансирования инвестиций" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст. 211).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының инвестицияларды қаржыландыру саласындағы кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы. 2003 жылғы 8 қаңтар N 374-II
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Инвестицияларды қаржыландырудың қайтарым жүйесі туралы" 1993 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 9, 210-құжат; 1994 ж., N 9-10, 158-құжат; 1994 ж., N 21-22, 268-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 13-14, 205-құжат).
2. "Инвестицияларды қаржыландырудың қайтарым жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 12 сәуірдегі Қаулысы  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 9, 211-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті