О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О Государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 9 января 2003 года N 382
Статья 1.  Внести в Закон  Республики Казахстан от 16 июня 1997 г. "О государственных социальных пособиях по инвалидности, послучаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 11, ст. 154; 1999 г., N 8, ст. 239; N 23, ст. 925; 2002 г., N 6, ст. 71) следующие изменения:
в статье 12:
в пункте 1:
в абзаце третьем цифру "4,5" заменить цифрой "5";
в абзаце седьмом цифру "5" заменить цифрой "5,5";
в абзаце третьем пункта 2 цифру "6,5" заменить цифрой "7";
в абзаце третьем пункта 3 цифру "10,5" заменить цифрой "11".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2003 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы. 2003 жылғы 9 қаңтар N 382-II
1-бап.  "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" 1997 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 11, 154-құжат; 1999 ж., N 8, 239-құжат; N 23, 925-құжат; 2002 ж., N 6, 71-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
12-бапта:
1-тармақта:
үшінші абзацтағы "4,5" деген цифр "5" деген цифрмен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "5" деген цифр "5,5" деген цифрмен ауыстырылсын;
2-тармақтың үшінші абзацындағы "6,5" деген цифр "7" деген цифрмен ауыстырылсын;
3-тармақтың үшінші абзацындағы "10,5" деген цифр "11" деген цифрмен ауыстырылсын.
2-бап.  Осы Заң 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті