О внесении дополнения в Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях
Закон Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 424
Внести в Кодекс  Республики Казахстан об административных правонарушениях от 30 января 2001 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 5-6, ст. 24; N 17-18, ст. 241; N 21-22, ст. 281; 2002 г., N 4, ст. 33; N 17, ст. 155; 2003 г.,
N 1-2, ст. 3; N 4, ст. 25; N 5, ст. 30) следующее дополнение:
статью 173 дополнить частями пятнадцатой и шестнадцатой следующего содержания:
"15. Неуплата, несвоевременная уплата либо уплата обязательных или чрезвычайных взносов в неполном объеме в фонд, гарантирующий осуществление страховых выплат страхователям (застрахованным, выгодоприобретателям) при принудительной ликвидации страховой организации по договорам обязательного страхования,
- влекут штраф на должностное лицо в размере до пятидесяти, на юридическое лицо - в размере до двухсот пятидесяти месячных расчетных показателей.
16. Нарушение страховой (перестраховочной) организацией требования об обязательности публикования финансовой отчетности и иных сведений в средствах массовой информации в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан -
влечет штраф в размере до ста месячных расчетных показателей.".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 3 маусымдағы N 424-II Заңы
2001 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 5-6, 24-құжат; N 17-18, 241-құжат; N 21-22, 281-құжат; 2002 ж, N 4, 33-құжат; N 17, 155-құжат; 2003 ж., N 1-2, 3-құжат; N 4, 25-құжат; N 5, 30-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
173-бап мынадай мазмұндағы он бесінші және он алтыншы бөліктермен толықтырылсын:
"15. Міндетті сақтандыру шарттары бойынша сақтандыру ұйымы мәжбүрлеп таратылған кезде сақтанушыларға (сақтандырылған адамдарға, пайда алушыларға) сақтандыру төлемдерін жүзеге асыруға кепілдік беретін қорға міндетті немесе төтенше жарналарды төлемеу, уақтылы төлемеу не толық көлемде төлемеу, -
лауазымды адамға - елу, заңды тұлғаға екі жүз елу айлық есептік көрсеткішке дейінгі мөлшерде айыппұл салуға әкеп соғады.
16. Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының қаржы есептілігін және өзге де мәліметтерді Қазақстан Республикасының заң актілеріне сәйкес бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау міндеттілігі туралы талаптарды бұзуы -
жүз айлық есептік көрсеткішке дейінгі мөлшерде айыппұл салуға әкеп соғады."
Қазақстан Республикасының
Президенті