О ратификации Протокола о правилах лицензирования импорта государствами-участниками Соглашения о создании зоны свободной торговли
Закон Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 468.
Ратифицировать Протокол о правилах лицензирования импорта государствами-участниками Соглашения о создании зоны свободной торговли, совершенный в Минске 30 ноября 2000 года.
Президент
Республики Казахстан
Официально
заверенный
текст
Протокол
о правилах лицензирования импорта государствами-участниками
Соглашения о создании зоны свободной торговли
Сноска. Протокол прекратил действие Законом РК от 25.10.2012 № 46-V.

Еркін сауда аймағын құру туралы келісімге қатысушы мемлекеттердің импортты лицензиялау ережелері туралы хаттаманы бекіту туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 468 Заңы
Минскіде 2000 жылғы 30 қарашада жасалған Еркін сауда аймағын құру туралы келісімге қатысушы мемлекеттердің импортты лицензиялау ережелері туралы хаттама бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Еркiн сауда аймағын құру туралы келiсiмге қатысушы мемлекеттердiң импортты лицензиялау ережесi туралы
ХАТТАМА
Ескерту. Хаттама қолданысын тоқтатты - ҚР 25.10.2012 № 46-V Заңымен.