О внесении изменения и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственных наградах Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 473
Статья 1.  Внести в Закон  Республики Казахстан от 12 декабря 1995 г. "О государственных наградах Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 143; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 366; 1997 г., N 7, ст. 79; N 12, ст. 184; 1999 г., N 8, ст. 247; N 21, ст. 782; 2001 г., N 10, ст. 121; 2002 г., N 15, ст. 147) следующие изменение и дополнения:
1) абзац первый части первой статьи 13 после слов "внутренних дел" дополнить словами "и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции";
2) абзац первый части первой статьи 14 после слов "внутренних дел" дополнить словами "и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции";
3) в абзаце первом статьи 20 слова "и внутренних дел" заменить словами ", внутренних дел и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 473-ІІ Заңы
1-бап.  "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 23, 143-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 18, 366-құжат; 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат; N 21, 782-құжат; 2001 ж., N 10, 121-құжат; 2002 ж., N 15, 147-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) 13-баптың бірінші бөлігінің бірінші абзацындағы "ішкі істер органдарының" деген сөздерден кейін "және Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесінің" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 14-баптың бірінші бөлігінің бірінші абзацындағы "ішкі істер органдарының" деген сөздерден кейін "және Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесінің" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 20-баптың бірінші абзацындағы "және ішкі істер органдарының" деген сөздер ", ішкі істер органдарының және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті