О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об экспортном контроле"
Закон Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 485
Внести в Закон  Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. "Об экспортном контроле" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 240; 2000 г., N 20, ст. 377) следующее изменение:
абзац девятый статьи 5 исключить.
Президент
Республики Казахстан

"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 485-II Заңы
"Экспорттық бақылау туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 240-құжат; 2000 ж., N 20, 377-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
5-баптың тоғызыншы абзацы алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті