О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть)
Закон Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 527
Статья 1.  Внести в Гражданский кодекс  Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 16-17, ст. 642; N 23, ст. 929; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 10, ст. 244; N 22, ст. 408; 2001 г., N 23, ст. 309; N 24, ст. 338; 2002 г., N 10, ст. 102; 2003 г., N 1-2, ст. 7; N 4, ст. 25; N 11, ст. 56; N 14, ст. 103; N 15, ст. 138, 139) следующее дополнение:
пункт 5 статьи 830 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) иным лицам в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан об обязательном страховании.".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие с 1 апреля 2004 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Ерекше бөлім) толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 27 ақпандағы N 527 Заңы
1-бап.  1999 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне  (Ерекше бөлім) (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 16-17, 642-құжат; N 23, 929-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 10, 244-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат; 2003 ж., N 1-2, 7-құжат; N 4, 25-құжат; N 11, 56-құжат; N 14, 103-құжат; N 15, 138, 139-құжаттар) мынадай толықтыру енгізілсін:
830-баптың 5-тармағының 5) тармақшасындағы "беріледі." деген сөз алып тасталып, мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Қазақстан Республикасының міндетті сақтандыру туралы заң актілеріне сәйкес өзге де тұлғаларға беріледі.".
2-бап.  Осы Заң 2004 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті