О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О военном положении"
Закон Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 70
Статья 1.  Внести в Закон  Республики Казахстан от 5 марта 2003 г. "О военном положении" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 22) следующие изменения и дополнение:
1) подпункт 8) статьи 1 изложить в следующей редакции:
"8) органы военного управления - стратегические, оперативно-стратегические, оперативно-территориальные, оперативно-тактические, тактические и местные органы военного управления.";
2) в пункте 1 статьи 6:
в подпункте 9) слово "законодательством" заменить словами "законодательными актами";
подпункт 16) исключить;
3) в статье 9:
подпункт 9) исключить;
подпункт 13) исключить;
дополнить частью второй следующего содержания:
"Нормативные правовые акты, указанные в подпунктах 3), 4), 6) настоящей статьи, могут быть приняты как в период действия военного положения, так и до его введения.";
4) в статье 10:
подпункт 3) исключить;
в подпункте 4) слова "определяет порядок финансирования нужд обороны и безопасности Республики Казахстан," исключить;
подпункт 6) исключить;
подпункт 9) исключить;
5) в подпункте 5) пункта 2 статьи 12 слово "законодательством" заменить словами "законодательными актами";
6) в подпункте 1) пункта 2 статьи 13 слово "законодательством" заменить словами "законодательными актами".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 70 Заңы
1-бап.  "Соғыс жағдайы туралы" 2003 жылғы 5 наурыздағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2003 ж., N 4, 22-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-баптың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) әскери басқару органдары - стратегиялық, жедел-стратегиялық, жедел-аумақтық, жедел-тактикалық, тактикалық және жергілікті әскери басқару органдары.";
2) 6-баптың 1-тармағында:
9) тармақшадағы "заңдарында" деген сөз "заңнамалық актілерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
16) тармақша алып тасталсын;
3) 9-бапта:
9) тармақша алып тасталсын;
13) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Осы баптың 3), 4), 6) тармақшаларында аталған нормативтік құқықтық актілер соғыс жағдайы күшінде болған кезеңде де, оны енгізгенге дейін де қабылдануы мүмкін.";
4) 10-бапта:
3) тармақша алып тасталсын;
4) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауіпсіздігінің қажеттерін қаржыландыру тәртібін белгілейді," деген сөздер алып тасталсын;
6) тармақша алып тасталсын;
9) тармақша алып тасталсын;
5) 12-баптың 2-тармағының 5) тармақшасындағы "заңдарына" деген сөз "заңнамалық актілеріне" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) 13-баптың 2-тармағының 1) тармақшасындағы "заңдарына" деген сөз "заңнамалық актілеріне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті