О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О жилищных отношениях"
Закон Республики Казахстан от 6 июля 2007 года N 278
Внести в  Закон  Республики Казахстан от 16 апреля 1997 г. "О жилищных отношениях" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 8, ст. 84; 1999 г., N 13, ст. 431; N 23, ст. 921; 2001 г., N 15-16, ст. 228; 2002 г., N 6, ст. 71; 2003 г., N 11, ст. 67; 2004 г., N 14, ст. 82; N 17, ст. 101; N 23, ст. 142; 2006 г., N 16, ст. 103) следующее изменение:
статью 20 исключить.
Президент
Республики Казахстан

"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 шілдедегі N 278 Заңы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 8, 84-құжат; 1999 ж., N 13, 431-құжат; N 23, 921-құжат; 2001 ж., N 15-16, 228-құжат; 2002 ж., N 6, 71-құжат; 2003 ж., N 11, 67-құжат; 2004 ж., N 14, 82-құжат; N 17, 101-құжат; N 23, 142-құжат; 2006 ж., N 16, 103-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
20-бап алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті