О ратификации Протокола о внесении дополнения в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Закон Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 92-IV
Ратифицировать Протокол о внесении дополнения в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL", подписанный в Астане 15 мая 2008 года.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев
Протокол
о внесении дополнения в Договор между Правительством
Республики Казахстан и Международным обществом по созданию
SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Правительство Республики Казахстан и Международное общество по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" согласились внести в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" (далее - Договор) следующее дополнение:
Статья 1
Дополнить статью 2 Договора пунктом 2.10 в следующей редакции:
"2.10. Обеспечить возмещение затрат SOS детских деревень за счет средств местных бюджетов на содержание детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, частично или полностью, если это необходимо".
Статья 2
Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Договора, подлежит ратификации и вступает в силу в порядке, предусмотренном в статье 5.2 Договора.
Совершено 15 мая 2008 года в городе Астане в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, английском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий при толковании текста настоящего Протокола Стороны будут обращаться к тексту на русском языке.
За Правительство                За Международное общество по
Республики Казахстан            созданию SOS детских деревень
"SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Региональный директор SOS KDI
15 мая 2008 г.                        15 мая 2008 г.
Примечание РЦПИ: Далее прилагается текст Протокола на английском языке.

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі халықаралық қоғам арасындағы шартқа толықтырулар енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 21 қарашадағы N 92-IV Заңы
Астанада 2008 жылғы 15 мамырда қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі халықаралық қоғам арасындағы шартқа толықтыру енгізу туралы хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен
"SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын
құру жөніндегі халықаралық қоғам арасындағы шартқа
толықтыру енгізу туралы хаттама
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі халықаралық қоғам Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі халықаралық қоғам арасындағы шартқа (бұдан әрі - Шарт) мынадай толықтыру енгізуге келісті:
1-бап
Шарттың 2-бабының 2.9-тармағындағы "қамтамасыз етуге міндеттенеді." деген сөздер "қамтамасыз етуге;" деген сөздермен ауыстырылып, аталған бап мынадай редакциядағы 2.10-тармақпен толықтырылсын:
"2.10. Егер ол қажет болса, жергілікті бюджеттердің жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды асырап-бағуға арналған қаражаты есебінен SOS балалар ауылдарының шығындарын ішінара немесе толық өтеуді қамтамасыз етуге міндеттенеді.".
2-бап
Осы Хаттама Шарттың ажырамас бөлігі болып табылып, ратификациялануға тиіс және Шарттың 5.2-бабында көзделген тәртіппен күшіне енеді.
2008 жылғы 15 мамырда Астана қаласында әрқайсысы қазақ, ағылшын және орыс тілдерінде екі түпнұсқа данада жасалды, бұл ретте барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Хаттаманың мәтінін түсіндіруде келіспеушіліктер туындаған жағдайда Тараптар орыс тіліндегі мәтінге жүгінетін болады.
Қазақстан Республикасының      "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Үкіметі үшін                   SOS балалар ауылдарын құру
жөніндегі халықаралық қоғамы
үшін
2008 жылғы 15 мамыр            2008 жылғы 15 мамыр
2008 жылғы 15 мамырда Астана қаласында жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі халықаралық қоғам арасындағы шартқа толықтырулар енгізу туралы хаттаманың бұл көшірмесінің дәлдігін куәландырамын.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігі
Халықаралық-құқық
департаментінің кеңесшісі               Д. Сүлейменов
РҚАО-ның ескертуі: Әрі қарай Хаттаманың ағылшын тіліндегі мәтіні берілген.