О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 509-IV
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 316; 2008 г., № 10-11, ст. 40; 2009 г., № 8, ст. 42) следующее дополнение:
статью 3 дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«День Первого Президента Республики Казахстан - 1 декабря.».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 509-IV Заңы
1-бап. «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., № 23, 316-құжат; 2008 ж., № 10-11, 40-құжат; 2009 ж., № 8, 42-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-бап мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
«1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні.».
2-бап. Осы Заң қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ