О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2013-2015 годы
Закон Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 52-V. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 147-V
Сноска. Закон утратил силу Законом РК от 29.11.2013 № 147-V (вводится в действие с 01.01.2014).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие Закона смст. 3.
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2013–2015 годы:
2013 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2014 год – 1 188 000 000 тысяч тенге;
2015 год – 1 188 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012–2014 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2011 г., № 19, ст. 146; 2012 г., № 7, ст. 54).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2013 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013-2015 жылдарға арналған кепiлдендiрiлген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20 қарашадағы № 52-V Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 147-V Заңымен
Ескерту. Заңның күші жойылды - ҚР 29.11.2013 № 147-V Заңымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013–2015 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепiлдендiрiлген трансферттiң мынадай мөлшерлерi бекiтiлсiн:
2013 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2014 жыл – 1 188 000 000 мың теңге;
2015 жыл – 1 188 000 000 мың теңге.
2-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012–2014 жылдарға арналған кепiлдендiрiлген трансферт туралы» 2011 жылғы 15 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2011 ж., № 19, 146-құжат; 2012 ж., № 7, 54-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.НАЗАРБАЕВ