О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы"
Закон Республики Казахстан от 11 марта 2015 года № 290-V ЗРК
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего Закона см. ст.2
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года «О республиканском бюджете на 2015–2017 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2014 г., № 22, ст. 133) следующие изменения и дополнения:
1) статьи 1810 и 12 изложить в следующей редакции:
«Статья 1. Утвердить республиканский бюджет на 2015–2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 874 940 963 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 064 822 209 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 145 596 084 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 508 247 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 655 014 423 тысячи тенге;
2) затраты – 6 864 195 556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 78 361 053 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190 476 745 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 112 115 692 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 188 864 239 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 189 814 239 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 950 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -1 256 479 885 тысяч тенге, или 3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 256 479 885 тысяч тенге.»;
«Статья 8. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2015 год поступления трансфертов из областных бюджетов Акмолинской, Алматинской, Актюбинской, Восточно-Казахстанской, Южно-Казахстанской областей в сумме 528 380 тысяч тенге в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10–11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования.»;
«Статья 10. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2015 год целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 783 499 999 тысяч тенге на цели, определенные Указом Президента Республики Казахстан.
Распределение и (или) порядок использования целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.»;
«Статья 12. Установить выплату с 1 января 2015 года ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.»;

"2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2015 жылғы 11 наурыздағы № 290-V ҚРЗ
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2014 ж., № 22, 133-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1810 және 12-баптар мынадай редакцияда жазылсын:
«1-бап. 2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 874 940 963 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 064 822 209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 145 596 084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 508 247 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 655 014 423 мың теңге;
2) шығындар – 6 864 195 556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78 361 053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190 476 745 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 112 115 692 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 188 864 239 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 189 814 239 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 950 000 теңге;
5) тапшылық – -1 256 479 885 мың теңге немесе елдің ішкі жалпы өнімінің 3 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 256 479 885 мың теңге.»;
«8-бап. 2015 жылға арналған республикалық бюджетте Ақмола, Алматы, Ақтөбе, Шығыс Қазақстан, Оңтүстік Қазақстан облыстарының облыстық бюджеттерінен жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10-11 сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты 528 380 мың теңге сомасында трансферттер түсiмдері көзделсін.»;
«10-бап. 2015 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығында айқындалған мақсаттарға нысаналы трансферт 783 499 999 мың теңге сомасында көзделсін.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансфертті бөлу және (немесе) оны пайдаланудың тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.»;
«12-бап. 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеу белгіленсін.»;

2) в статье 15:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
«2-1) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;»;
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
«12) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;»;
подпункты 13), 15) и 21) исключить;
дополнить подпунктами 27), 28), 29), 30) и 31) следующего содержания:
«27) содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель;
28) содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля;
29) содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства;
30) организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов;
31) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.»;
3) статьи 1617222526 и 28 изложить в следующей редакции:
«Статья 16. Распределение и (или) порядок использования средств, реализуемых по следующим направлениям, определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан:
1) субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
2) разработка профессиональных стандартов.
Статья 17. Распределение и (или) порядок использования средств в рамках Программы развития регионов до 2020 года, реализуемых по следующим направлениям, определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан:
1) кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
4) приобретение жилья коммунального жилищного фонда.»;

2) 15-бапта:
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға;»;
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«12) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;»;
13), 15) және 21) тармақшалар алып тасталсын;
26) тармақшадағы «тұрғын үйін сатып алуға 2015 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу және (немесе) оларды пайдалану тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.» деген сөздер «тұрғын үйін сатып алуға;» деген сөздермен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 27), 28), 29), 30) және 31) тармақшалармен толықтырылсын:
«27) жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға;
28) жергiлiктi атқарушы органдардың сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылауы iстерi жөнiндегi штат санын ұстауға;
29) жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға;
30) елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге;
31) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 2015 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу және (немесе) оларды пайдаланудың тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.»;
3) 1617222526 және 28-баптар мынадай редакцияда жазылсын:
«16-бап. Мынадай:
1) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау;
2) кәсіптік стандарттарды әзірлеу бағыттары бойынша іске асырылатын қаражатты бөлу және (немесе) оны пайдаланудың тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.
17-бап. Мынадай:
1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу бағыттары бойынша іске асырылатын Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде қаражатты бөлу және (немесе) оны пайдаланудың тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.»;

«Статья 22. Утвердить резерв Правительства Республики Казахстан на 2015 год в сумме 317 866 086 тысяч тенге.»;
«Статья 25. Установить лимит предоставления государственных гарантий Республики Казахстан в 2015 году в размере 120 000 000 тысяч тенге.
Статья 26. Установить лимит правительственного долга на 31 декабря 2015 года в размере 6 925 492 122 тысяч тенге.»;
«Статья 28. Установить лимит государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан в 2015 году в размере 1 148 280 000 тысяч тенге.»;
4) приложения 1 и 4 к указанному Закону изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Закону.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2015 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ
Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
«О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете

«22-бап. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылға арналған резервi 317 866 086 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.»;
«25-бап. 2015 жылы Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiктерiн беру лимитi 120 000 000 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
26-бап. 2015 жылғы 31 желтоқсанға үкiметтiк борыш лимитi 6 925 492 122 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.»;
«28-бап. 2015 жылы Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиті 1 148 280 000 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.»;
4) көрсетілген Заңға 1 және 4-қосымшалар осы Заңға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап. Осы Заң 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

4 919 158
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
8 130 587
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития
8 008 507
002
Капитальные расходы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
122 080
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
2 452 060
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и религий
1 473 188
003
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры, спорта, религий и архивного дела
663 169
004
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
313 868
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
1 835
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 616 112
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
4 588 055
002
Капитальные расходы Министерства энергетики Республики Казахстан
28 057
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
10 259 752
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
8 801 587
062
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки
1 411 072
080
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства
34 289
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
12 804
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
90 469 528
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами

4 919 158
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
8 130 587
001
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
8 008 507
002
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің күрделі шығыстары
122 080
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
2 452 060
001
Мәдениет, спорт және дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
1 473 188
003
Мәдениет, спорт, дін және мұрағат ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
663 169
004
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
313 868
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
1 835
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 616 112
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
4 588 055
002
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің күрделі шығыстары
28 057
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
10 259 752
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыруды және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
8 801 587
062
Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарыққа экспортын ілгерілетуге жәрдемдесу
1 411 072
080
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 289
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
12 804
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
90 469 528
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер

25 999 596
002
Капитальные расходы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
593 361
003
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1 961 046
004
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
11 582 099
005
Проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
89 169
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
4 421 279
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
594 440
008
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
58 014
009
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
429 188
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
162 700
012
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
392 600
013
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
814 124
014
Услуги по сбору, обработке и распространению статистических данных
1 782 384
015
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
1 233 063
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
343 748
070
Реализация Страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
812 718
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве
39 199 999
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
1 177 981
001
Услуги по обеспечению контроля за исполнением республиканского бюджета
1 016 299
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов финансового контроля
65 325
004
Исследование финансовых нарушений
42 829
006
Создание интегрированной информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
53 528
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
12 530 641
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям

25 999 596
002
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің күрделі шығыстары
593 361
003
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 961 046
004
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
11 582 099
005
Бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
89 169
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
4 421 279
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
594 440
008
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
58 014
009
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы, мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды сараптау және бағалау
429 188
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
162 700
012
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
392 600
013
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
814 124
014
Статистикалық деректерді жинау, өңдеу және тарату жөніндегі қызметтер
1 782 384
015
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
1 233 063
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
343 748
070
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыру
812 718
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
39 199 999
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
1 177 981
001
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 016 299
003
Қаржылық бақылау органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
65 325
004
Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу
42 829
006
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
53 528
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
12 530 641
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл

2 197 535
004
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
2 707 469
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
4 221 137
008
Методологическое обеспечение в области образования и науки
3 007 166
009
Обучение и воспитание одаренных детей
23 257 675
010
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
895 772
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
68 266 962
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
60 888 486
020
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
87 829 719
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
9 146 781
028
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»
13 644 247
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
2 225 479
035
Капитальные расходы организаций образования
5 060 743
036
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
160 000
049
Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи
43 299
050
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
129 921
052
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования
825 851
057
Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
471 324
060
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
18 528 877
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
16 007 460
063
Выплата премий по вкладам в образовательные накопления
4 749
064
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»
17 090 471
065
Оплата услуг оператору Государственной образовательной накопительной системы
37 860
068
Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев Университет»

2 197 535
004
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
2 707 469
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
4 221 137
008
Білім және ғылым саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
3 007 166
009
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
23 257 675
010
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
895 772
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 266 962
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
60 888 486
020
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
87 829 719
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
9 146 781
028
«Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
13 644 247
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
2 225 479
035
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
5 060 743
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
160 000
049
Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру
43 299
050
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
129 921
052
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу
825 851
057
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
471 324
060
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ға нысаналы салым
18 528 877
062
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 007 460
063
Білім беру жинақтарына салымдар бойынша сыйлықақылар төлеу
4 749
064
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
17 090 471
065
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу
37 860
068
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру

231 726
074
Модернизация технического и профессионального образования
719 910
085
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 916 838
089
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 160 407
090
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
14 670
092
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
22 911 569
093
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
2 300 140
095
Целевые текущие трансферты бюджету Кызылординской области на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
982 151
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
29 628 831
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
614 733
004
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
148 638
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
980 824
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
27 319 985
007
Строительство и реконструкция объектов образования
564 651
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
12 440 147
005
Обучение и воспитание одаренных детей
3 624 188
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся
1 689 051
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и спорта
18 698
027
Подготовка кадров в области культуры и искусства
6 355 982
028
Капитальные расходы организаций образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
416 828
029
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
335 400
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан

231 726
074
Техникалық және кәсіптік білім беруді жаңғырту
719 910
085
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 916 838
089
Облыстық бюджеттерге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 160 407
090
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
14 670
092
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-ға нысаналы салым
22 911 569
093
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 300 140
095
Қызылорда облысының бюджетіне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде оқытатын білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
982 151
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
29 628 831
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
614 733
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
148 638
005
Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
980 824
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
27 319 985
007
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
564 651
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
12 440 147
005
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
3 624 188
006
Техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
1 689 051
007
Мәдениет және спорт саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
18 698
027
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
6 355 982
028
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
416 828
029
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
335 400
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі

56 803
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии, в космической отрасли
56 803
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
339 476
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства
339 476
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
2 697 600
003
Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
88 483
004
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
1 548 385
005
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
1 060 732
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
189 693
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций
189 693
5
Здравоохранение
665 400 996
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
4 304 005
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
4 304 005
208
Министерство обороны Республики Казахстан
4 784 648
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
4 784 648
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
509 742
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
509 742
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
615 438 502
009
Хранение специального медицинского резерва
37 250
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
312 358 572
011
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне
240 163 641
012
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
430 682
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
989 738
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
35 881 518
015
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан

56 803
048
Техникалық реттеу және метрология саласында, ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
56 803
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
339 476
017
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
339 476
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
2 697 600
003
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
88 483
004
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
1 548 385
005
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
1 060 732
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
189 693
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
189 693
5
Денсаулық сақтау
665 400 996
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
4 304 005
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
4 304 005
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
4 784 648
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
4 784 648
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
509 742
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
509 742
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
615 438 502
009
Арнайы медицина резервін сақтау
37 250
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 358 572
011
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
240 163 641
012
Алматы қаласының бюджетіне сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
430 682
013
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
989 738
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
35 881 518
015
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл

23 773 249
042
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
140 939
043
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению
6 738 232
044
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
27 270 749
045
Разработка профессиональных стандартов
112 623
046
Обзор состояния рынка труда и модернизация политики занятости Республики Казахстан с учетом перспектив развития экономики
163 601
047
Создание информационной системы «Карта доступности объектов для инвалидов»
10 576
048
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии c приоритетами социальной модернизации
79 000
049
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5 812 023
050
Целевые текущие трансферты областному бюджету Жамбылской области на содержание вновь вводимого объекта социального обеспечения
448 646
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
142 347 401
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
1 959 296
021
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 959 296
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
140 388 105
020
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
150 000
023
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42 735 997
026
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
92 389
027
Разработка обоснований инвестиций
599 214
028
Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе
698 099
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
42 058 480
030
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
5 044 717
031
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 080 248
032
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

23 773 249
042
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
140 939
043
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 738 232
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
27 270 749
045
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
112 623
046
Экономиканың даму перспективаларын ескере отырып, Қазақстан Республикасының еңбек нарығының жағдайын шолу және жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
163 601
047
«Мүгедектерге арналған объектілерге қолжетімділік картасы» ақпараттық жүйесін құру
10 576
048
Әлеуметтік жаңғыртудың басымдықтарына сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
79 000
049
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 812 023
050
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектісін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
448 646
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
142 347 401
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
1 959 296
021
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 959 296
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
140 388 105
020
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу
150 000
023
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
42 735 997
026
Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
92 389
027
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
599 214
028
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
698 099
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
42 058 480
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 044 717
031
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 080 248
032
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

20 604 415
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2 618 347
061
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
3 910 179
063
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
540 042
064
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3 444 800
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210 009
075
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
14 297 038
078
Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
304 131
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
103 704 470
101
Администрация Президента Республики Казахстан
169 496
004
Хранение историко-культурных ценностей
169 496
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
3 333 517
003
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям
14 376
006
Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации
2 225 069
040
Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан
1 094 072
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
53 777 970
008
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
728 174
009
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
31 321
010
Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения
1 228 079
011
Производство национальных фильмов
6 577 935
012
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
2 575 469
013
Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций
8 841 605
014
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия
2 950 537
015
Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
430 490
016
Развитие спорта высших достижений
14 219 488

20 604 415
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 618 347
061
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
3 910 179
063
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
540 042
064
Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына нысаналы даму трансферттері
3 444 800
071
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттері
210 009
075
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 297 038
078
Жылу, -сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенімді агентке қызметтерінің ақысын төлеу
304 131
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
103 704 470
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
169 496
004
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
169 496
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
3 333 517
003
Ғылыми-тарихи құндылықтарға қолжетімділікті қамтамасыз ету
14 376
006
Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету
2 225 069
040
Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу
1 094 072
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
53 777 970
008
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
728 174
009
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
31 321
010
Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету
1 228 079
011
Ұлттық фильмдер шығару
6 577 935
012
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
2 575 469
013
Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 841 605
014
Тарихи-мәдени мұраларды сақтауды қамтамасыз ету
2 950 537
015
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау
430 490
016
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
14 219 488

73 920
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
19 007 234
051
Реализация инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан
12 992
052
Формирование геологической информации
253 446
053
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
11 153 983
054
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
564 257
055
Ликвидация и консервация нефтегазовых скважин
455 000
056
Обеспечение повышения энергоэффективности
260 443
081
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
6 307 113
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
171 748 132
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
158 112 621
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства и природопользования
10 809 961
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
34 800
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1 135 717
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса и природопользования
4 468 413
214
Развитие растениеводства и обеспечение продовольственной безопасности
9 572 838
215
Обеспечение фитосанитарной безопасности
9 527 016
216
Ветеринарные мероприятия и обеспечение пищевой безопасности
21 044 442
224
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
293 822
225
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
20 087 233
227
Возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства
9 470 158
228
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»
20 649 715
229
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
767 460
230
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
12 797 642
233
Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов

73 920
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
19 007 234
051
Қазақстан Республикасында өндіру салалары қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру
12 992
052
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
253 446
053
Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары
11 153 983
054
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
564 257
055
Мұнай-газ ұңғымаларын жою және консервациялау
455 000
056
Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
260 443
081
Облыстық бюджеттерге елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 307 113
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
171 748 132
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
158 112 621
001
Ауыл шаруашылығы және табиғатты пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
10 809 961
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
34 800
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 135 717
212
Агроөнеркәсіптік кешен және табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар
4 468 413
214
Өсімдік шаруашылығын дамыту және азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету
9 572 838
215
Фитосанитариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
9 527 016
216
Ветеринариялық іс-шаралар және тамақ қауіпсіздігін қамтамасыз ету
21 044 442
224
Суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингі және оны бағалау
293 822
225
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
20 087 233
227
Ауыл шаруашылығын қолдауға берiлетiн кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу
9 470 158
228
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 649 715
229
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
767 460
230
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтауды және дамытуды қамтамасыз ету
12 797 642
233
Табиғи ресурстарды жоспарлау, мониторингтеу, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру

38 609
234
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
2 291 532
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
20 478 677
237
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
836 281
238
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
10 275 663
239
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
848 662
240
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
1 333 755
244
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
1 350 225
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 803 091
015
Разработка качественных и количественных показателей (экологических нормативов и требований)
26 910
017
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
1 600 000
018
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
1 428 844
019
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
1 280 467
023
Ликвидация природных и техногенных загрязнений
177 761
024
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
201 941
025
Районирование территории Казахстана по климатическим характеристикам
13 174
026
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку использования возобновляемых источников энергии
13 290
034
Реализация Концепции по переходу к «зеленой экономике» и Программы партнерства «Зеленый Мост»
60 704
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
8 222 370
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 375 975
036
Формирование сведений государственного земельного кадастра
2 842 076
037
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
2 505 316
076
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель

38 609
234
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінің жағалауын нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
2 291 532
235
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
20 478 677
237
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
836 281
238
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
10 275 663
239
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және өсімін молайту
848 662
240
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 333 755
244
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 350 225
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 803 091
015
Сапалық және сандық көрсеткіштерді (экологиялық нормативтер мен талаптар) әзірлеу
26 910
017
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
1 600 000
018
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
1 428 844
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 280 467
023
Табиғи және техногенді ластануларды жою
177 761
024
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
201 941
025
Қазақстан Республикасының аумағын климаттық ерекшеліктер бойынша аудандастыру
13 174
026
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 290
034
«Жасыл экономикаға» көшу жөніндегі тұжырымдаманы және «Жасыл көпір» серіктестік бағдарламасын іске асыру
60 704
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
8 222 370
035
Облыстық бюджеттерге баламасыз ауызсумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды жергілікті жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 375 975
036
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
2 842 076
037
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау
2 505 316
076
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

499 003
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
610 050
007
Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира
610 050
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 387 137
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
799 947
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк»
152 087
029
Прикладные научные исследования технологического характера
647 860
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
7 725 047
057
Прикладные научные иследования технологического характера в области промышленности
1 770 390
058
Обеспечение хранения информации
352 186
059
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
697 311
060
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры
4 905 160
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
6 862 143
038
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
6 227 917
077
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
634 226
12
Транспорт и коммуникации
488 995 689
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
488 995 689
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
302 182 776
004
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения
41 000 000
005
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
641 861
006
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
60 690 318
007
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
1 997 047
008
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
5 274 375
009
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания «река-море»
104 612
010
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
119 000
012
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
2 573 306
013
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок

499 003
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
610 050
007
Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, өсімін молайту
610 050
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 387 137
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
799 947
027
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағына инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
152 087
029
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
647 860
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
7 725 047
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 770 390
058
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
352 186
059
«Өнімділік-2020» бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
697 311
060
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
4 905 160
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
6 862 143
038
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
6 227 917
077
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
634 226
12
Көлiк және коммуникация
488 995 689
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
488 995 689
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
302 182 776
004
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
41 000 000
005
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
641 861
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 690 318
007
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
1 997 047
008
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау
5 274 375
009
Ішкi суларда жүзетiн «өзен-теңiз» кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
104 612
010
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
119 000
012
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
2 573 306
013
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау

1 262 289
014
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
144 868
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
22 094 284
018
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
434 803
020
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 500 000
022
Услуги по обучению населения в рамках «электронного правительства»
99 910
023
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
16 948 688
024
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
9 931 856
026
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
56 250
028
Развитие «электронного правительства»
1 163 480
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения
1 442 253
030
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
964 037
033
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
6 594 606
034
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
408 262
036
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
3 858 575
038
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
149 429
041
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
229 683
042
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
153 000
044
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
12 450
045
Обеспечение управления космическими аппаратами
2 718 116
046
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
85 908
047
Создание космической системы научно-технологического назначения
1 369 647
076
Прикладные научные исследования в области космической деятельности, транспорта и коммуникаций
790 000
13
Прочие
660 960 721
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
1 422 784
006
Представительские затраты
1 422 784
217
Министерство финансов Республики Казахстан
396 959 046
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
317 866 086
038
Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»

1 262 289
014
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
144 868
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
22 094 284
018
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын күтіп-ұстау
434 803
020
Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 500 000
022
«Электрондық үкiмет» шеңберiнде халықты оқыту бойынша қызметтер
99 910
023
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға «бір терезе» қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру
16 948 688
024
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
9 931 856
026
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың ақпараттық технологияларды қолдану қызметiнiң тиiмдiлiгiне бағалау жүргiзу жөнiнде қызметтер көрсету
56 250
028
«Электрондық үкiметті» дамыту
1 163 480
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 442 253
030
Қазақстан Республикасы мобильдiк Үкiметi ақпараттық жүйесiн құру
964 037
033
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
6 594 606
034
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
408 262
036
Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу
3 858 575
038
Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
149 429
041
Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
229 683
042
«Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
153 000
044
Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
12 450
045
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
2 718 116
046
«Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
85 908
047
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
1 369 647
076
Ғарыш қызметі, көлiк және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
790 000
13
Басқалар
660 960 721
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
1 422 784
006
Өкілдік шығындар
1 422 784
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
396 959 046
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
317 866 086
038
«Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялау

15 280 562
044
Погашение простых векселей
6 607 112
046
Мониторинг реализации планов оздоровлений участников «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
153 700
076
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57 051 586
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 125 148
030
Исследования в области энергетики
69 936
031
Ведение гидрометеорологического мониторинга
4 055 212
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
14 341 980
061
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
2 011 794
063
Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
1 156 731
064
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
1 204 794
065
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной активности
138 086
066
Услуги по сопровождению Государственной программы по индустриально-инновационному развитию
246 970
067
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан
3 632 512
068
Предоставление инновационных грантов
698 751
069
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
295 504
071
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
3 948 974
072
Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана
222 260
073
Содействие развитию местного содержания
785 604
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
243 002 801
041
Формирование и хранение государственного материального резерва
11 618 838
043
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
2 957 277
044
Оплата услуг оператора и финансового агента, оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
720 000
045
Информационное обеспечение предпринимателей
580 000
046
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
44 435
047
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»

15 280 562
044
Жай вексельдерді өтеу
6 607 112
046
«Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасына (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» қатысушыларды сауықтыру жоспарларын іске асыру мониторингі
153 700
076
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 051 586
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 125 148
030
Энергетика саласындағы зерттеулер
69 936
031
Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу
4 055 212
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
14 341 980
061
Техникалық реттеу және метрология саласындағы көрсетілетін қызметтер
2 011 794
063
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер
1 156 731
064
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
1 204 794
065
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
138 086
066
Индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
246 970
067
Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
3 632 512
068
Инновациялық гранттар беру
698 751
069
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
295 504
071
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 948 974
072
Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы
222 260
073
Жергілікті қамтуды дамытуға жәрдемдесу
785 604
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
243 002 801
041
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау
11 618 838
043
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту
2 957 277
044
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу
720 000
045
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
580 000
046
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44 435
047
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер