О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 – 2021 годы
Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года № 196-VІ. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года № 274-VІ (вводится в действие с 1 января 2020 года)
Сноска. Утратил силу Законом РК от 04.12.2019 № 274-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2019 г.
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2019 – 2021 годы:
2019 год – 2 700 000 000 тысяч тенге;
2020 год – 2 300 000 000 тысяч тенге;
2021 год – 2 000 000 000 тысяч тенге.
Сноска. Статья 1 с изменением, внесенным Законом РК от 13.04.2019 № 245-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2019 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2018 – 2020 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2017 г., № 20, ст.95).
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 - 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2018 жылғы 30 қарашадағы № 196-VІ ҚРЗ. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 274-VІ Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 04.12.2019 № 274-VI Заңымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2019 жыл – 2 700 000 000 мың теңге;
2020 жыл – 2 300 000 000 мың теңге;
2021 жыл – 2 000 000 000 мың теңге.
Ескерту. 1-бапқа өзгеріс енгізілді – ҚР 13.04.2019 № 245-VІ (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018 – 2020 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2017 ж., № 20, 95-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. НАЗАРБАЕВ