О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 – 2021 годы"
Закон Республики Казахстан от 13 апреля 2019 года № 245-VІ ЗРК.
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 – 2021 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2018 г., № 21, cт.76) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
"2019 год – 2 700 000 000 тысяч тенге;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2019 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 - 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2019 жылғы 13 сәуірдегі № 245-VІ ҚРЗ
1-бап. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 – 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2018 ж., № 21, 76-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2019 жыл – 2 700 000 000 мың теңге;".
2-бап. Осы Заң 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ