О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О нефти"
Закон Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 122-I
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу
Закона, от 28 июня 1995 г. N 2350
U952350_
"О нефти" (Ведомости Верховного
Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 11, ст. 76) следующие
изменения:
В статье 55:
в пункте 1:
в абзаце первом слова "имущественные риски и" исключить;
подпункты 1) и 2) исключить;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) загрязнением окружающей среды, включая затраты по
ликвидации последствий причиненного окружающей среде ущерба;";
в подпункте 4) слово "общей" исключить;
подпункты 3) и 4) считать соответственно подпунктами 1) и 2);
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Подрядчики обязаны застраховать работников от несчастных
случаев на производстве и профессиональных заболеваний и в
соответствии с законодательством Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Президентiнiң "Мұнай туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 1997 жылғы 13 маусымдағы N 122
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мұнай туралы" 1995 жылғы 28 маусымдағы N 2350 U952350_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 11, 76-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
55-бапта:
1-тармақта:
1) және 2) тармақшалар алып тасталсын;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) қоршаған ортаға келтiрiлген залалдың зардаптарын жою
жөнiндегi шығындарды қосқанда, қоршаған ортаның ластануына;";
4) тармақшада "жалпы" және "мүлiктiк тәуекелдiгi мен" деген
сөздер алып тасталсын;
3) және 4) тармақшалар тиiсiнше 1) және 2) тармақшалар болып
есептелсiн;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мердiгерлер Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес
қызметкерлердi өндiрiстегi бақытсыз жағдайлар мен кәсiби аурулардан
сақтандыруға мiндеттi".
Қазақстан Республикасының
Президентi