О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона, "О Службе охраны Президента Республики Казахстан" и "О Республиканской гвардии"
Закон Республики Казахстан от 30 июня 1997 г. N 140.
Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона:
1. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 3 октября 1995 г. N 2483 Z952483_ "О Службе охраны Президента Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 19, ст. 118; N 23, ст. 142):
в абзаце первом статьи 5 слова "с привлечением сил и средств Республиканской гвардии" исключить.
2. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 г. N 2671 Z952671 "О Республиканской гвардии" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 139):
в статье 10:
в подпункте 1) слова "под руководством Службы охраны" заменить словами "во взаимодействии со Службой охраны";
в подпункте 2) слова "во взаимодействии со Службой охраны Президента Республики" исключить;
в статье 12:
в пункте 2 слова "2. Командующий Республиканской гвардией в отношении военнослужащих Республиканской гвардии пользуется дисциплинарной властью, предусмотренной общевоинскими уставами, в полном объеме" исключить;
ввести пункт 3 следующего содержания:
"3. Командующий Республиканской гвардией пользуется правами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан о Республиканской гвардии и общевоинскими уставами Вооруженных Сил Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы" және "Республикалық ұлан туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 30 маусымдағы N 140-1 Заңы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар мына Жарлықтарына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы" 1995 жылғы 3 қазандағы N 2483 Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 19, 118-құжат; N 23, 142-құжат):
5-баптың бiрiншi азатжолындағы "Республикалық ұланның күштерi мен құралдарын қатыстырып" деген сөздер алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық ұлан туралы" 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 2671 Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 22, 139-құжат):
10-бапта:
1) тармақшадағы "Күзет қызметiнiң басшылығымен" деген сөздер "Күзет қызметiмен өзара iс-қимыл жасай отырып" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "Республика Президентiнiң Күзет қызметiмен өзара iс-қимыл жасай отырып" деген сөздер алып тасталсын;
12-бапта:
2-тармақтағы "2. Республикалық ұланның Қолбасшысы Республикалық ұланның әскери қызметшiлерi жөнiнде жалпы әскери жарғыларда көзделген тәртiп жөнiндегi билiгiн толық көлемiнде пайдаланады" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 3-тармақ енгiзiлсiн:
"3. Республикалық ұланның Қолбасшысы Қазақстан Республикасының Республикалық ұлан туралы заңдарында және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң жалпы әскери жарғыларында көзделген құқықтарды пайдаланады."
Қазақстан Республикасының
Президентi