О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О государственной пошлине"
Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1998 года N 308
Внести в Закон  Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года "О государственной пошлине" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 23-24, ст. 420) следующие изменения:
1) в статье 9:
подпункты н), т), у), ц), ш)-ю) исключить;
подпункт р) изложить в следующей редакции:
"р) государственные учреждения - при предъявлении исков по вопросам, входящим в их компетенцию, за исключением случаев защиты интересов третьих лиц;";
2) в пункте 1 статьи 15 слова "Государственным налоговым комитетом" заменить словами "уполномоченным государственным органом, определяемым Правительством Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан

"Мемлекеттік баж туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 10 желтоқсан N 308-I
"Мемлекеттік баж туралы" 1996 жылғы 31 желтоқсандағы Z960065_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N23-24, 420-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 9-бапта:
н), т), у),ц), ш), -ю) тармақшалары алынып тасталсын;
р) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"р) мемлекеттік мекемелер - үшінші бір тұлғалардың мүдделерін
қорғайтын жағдайларды қоспағанда, өз құзыретіне жататын мәселелер бойынша
талап-арыздар берген кезде;";
2) 15-баптың 1-тармағындағы "Мемлекеттік салық комитеті" деген сөздер
"Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін уәкілетті мемлекеттік орган"
деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Қобдалиева Н.М.)