О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Закон Республики Казахстан от 14 декабря 1998 года № 316
Статья 1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 4 апреля 1995 г. № 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Z952235_ (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 6, ст.43; № 12, ст.88,89; № 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст.180, 181; № 11-12, ст.257; № 15, ст. 281; № 23-24, ст.416; 1997 г., № 4, ст.51; № 7, ст.82; № 10, ст.112; № 11, ст.144; № 12, ст.184, 188; № 13-14, ст.195, 205; № 20, ст.263;№ 22, ст.333; 1998 г., № 4, ст.45); Закон Республики Казахстан от 1 июля 1998 года "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Z980255_ , опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 3 июля 1998 года; Закон Республики Казахстан от 1 июля 1998 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан (по вопросам о статусе города Алматы)" Z980259_ , опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 8 июля 1998 г.; Закон Республики Казахстан от 1 июля 1998 г. "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Z980260_ , опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 7 июля 1998 г. следующее
дополнение:
статью 179 дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Налоговый режим по прямым налогам, предоставленный
производителям подакцизной продукции в соответствии с контрактами,
заключенными до 1 января 1994 года, сохраняется на условиях, определенных в
этих контрактах.".
Статья 2. Действие настоящего Закона распространяется на
правоотношения, возникшие с 28 июля 1997 года.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
22.12.98г.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Салық және бюджетке төленетін" басқа да міндетті төлемдер туралы Заң күші бар Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 14 желтоқсан N 316-I
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 1995 жылғы 4 сәуірдегі Z952235_ N 2235 Заң күші бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғары Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат; N 12, 88, 89-құжаттар; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар; N 11-12, 257-құжат; N 15, 281-құжат; N 23-24, 416-құжат; 1997 ж., N 4, 51-құжат; N 7, 82-құжат; N 10, 112-құжат; N 11, 144-құжат; N 12, 184, 188-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; N 20, 263-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 4, 45-құжат); 1998 жылғы 3 шілдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Заң күші бар Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1998 жылғы 1 шілдедегі Z980260_ Қазақстан Республикасының Заңы; 1998 жылғы 8 шілдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Алматы қаласының мәртебесі туралы мәселелер бойынша)" 1998 жылғы 1 шілдедегі Z980259_ Қазақстан Республикасының Заңы; 1998 жылғы 7 шілдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан республикасы Президентінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Заң күші бар Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1998 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы;) мынадай толықтыру енгізілсін:
179-бап мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Акцизделетін өнім өндірушілерге 1994 жылғы 1 қаңтарға дейін
жасалған келісім-шарттарға сәйкес тікелей салықтар бойынша берілген салық
режимі осы келісім-шарттарда белгіленген талаптарда сақталады.".
2-бап. Осы Заңның күші 1997 жылғы 28 шілдеден бастап пайда болған
құқық қатынастарына қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Қобдалиева Н.М.)