1999 жылдан бастап 2005 жылдар аралығында Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрілігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2006 жылғы 30 желтоқсандағы N 606 Бұйрығы
Ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Хатшылық Басқармасы (Р.А. Бекқадамов) осы бұйрықтан шығатын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                   А. Шпекбаев
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрінің 2006 жылғы 30
желтоқсандағы № 606
бұйрығына қосымша
1999 жылдан бастап 2005 жылдары күші жойылған Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрілігінің кейбір бұйрықтарының тізбесі
421. «1997 жылғы 1 сәуірден бастап 2000 жылғы 1 қаңтар аралығында еңбек сіңірген жылдары үшін зейнеткерлікке шыққан, оның ішінде 1997 жылғы 1 сәуірден бастап 2000 жылғы 1 қаңтар аралығындағы еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы алуға құқығын тіркеген ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, Ішкі әскерлердің әскери қызметшілеріне еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерінің мөлшерін қайта есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 14 наурыздағы № 140 бұйрығы.
Т/д жүргізілді:
Қазақстан Республикасы ІІМ
ҚҚЕД бөлім бастығы
полиция майоры                             О. Ким

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства внутренних дел Республики Казахстан за период с 1999 по 2005 годы
Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 декабря 2006 года № 606
В целях приведения ведомственных нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению.
2. Секретариат-Управлению Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Беккадамов Р.А.) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. министра                              А. Шпекбаев
Приложение
к приказу и.о. Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 30 декабря 2006 года № 606
ВЫПИСКА ИЗ ПРИКАЗА
МИНИСТРА ВНУТРЕННИХ ДЕЛ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
ЗА 2006 ГОД
Перечень некоторых приказов
Министерства внутренних дел Республики Казахстан,
утративших силу за 1999-2005 годы
421. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан Командующего внутренними войсками "Об утверждении Инструкции по перерасчету размера пенсионных выплат за выслугу лет сотрудникам ОВД, военнослужащим ВВ, вышедшим на пенсию, в т.ч. зарегистрировавших свое право на пенсию за выслугу лет в период с 01.04.1997 г. по 01.01.2000 года" от 14 марта 2000 года № 140.
П/п верно:
начальник отдела ДФО МВД РК
майор полиции                              О. Ким