Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 173 бұйрығы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің:
2005 жылғы 15 наурыздағы N 78 "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2005 жылы 17 наурызда N 3497 тіркелген);
2005 жылғы 20 шілдедегі N 276 "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсететін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2005 жылы 18 наурызда N 3793 тіркелген, 2005 жылы 13 желтоқсанда N 168 (792) "Заң газеті" газетінде жарияланған) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (Қалиева А.Н.) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                             Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 апреля 2009 года № 173
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министра финансов Республики Казахстан:
от 12 марта 2005 года № 78 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497 от 17 марта 2005 года);
от 20 июля 2005 года № 276 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 марта 2005 года № 78 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3793 от 18 марта 2005 года, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 9 декабря 2005 года, № 230-231).
2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета (Калиева А.Н.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев