"Бюджеттік кредитті беру кезінде қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 415 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 7 шілдедегі N 293 бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Бюджеттік кредитті беру кезінде қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 415 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару, ішкі қаржылық бақылау әдіснамасы, бюджеттік кредит беру департаментіне (Б.Х. Ташенев) осы бұйрықтан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                         Б. Жәмішев

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 415 "Об утверждении перечня документов, необходимых при предоставлении бюджетного кредита"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 июля 2009 года № 293
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 415 "Об утверждении перечня документов, необходимых при предоставлении бюджетного кредита".
2. Департаменту методологии управления государственными активами, внутреннего финансового контроля и бюджетного кредитования Министерства финансов Республики Казахстан (Ташенев Б.Х.) принять меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев