Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 16 шілдедегі № 150 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Бюджеттiк кредиттердің пайдалану тиiмдiлiгiн бағалау жөнiндегi есептi жасау мен табыс ету ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 2 мамырдағы N 80 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4686 болып тіркелген);
2) "Бюджеттік кредит берудің орындылығын айқындау тәртібі туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 94 бұйрығы.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б.Сұлтанов

О признании утратившими силу некоторые решений Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 16 июля 2009 года № 150
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Принять утратившими силу:
1) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 мая 2007 года № 80 "Об утверждении Правил состояния и предоставления отчета по оценки эффективности использования бюджетных кредитов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4686);
2) приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 94 "Об утверждении Правил определения целесообразности бюджетного кредитования".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов