"Хабарлама нысандарын және оларды мемлекеттік статистика органдарына табыс ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 1 маусымдағы № 168 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 7 мамырдағы № 161 Бұйрығы
«Хабарлама нысандарын және оларды мемлекеттік статистика органдарына табыс егу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 1 маусымдағы № 168 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Хабарлама нысандарын және оларды мемлекеттік статистикаоргандарына табыс ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 1 маусымдағы № 168 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2885 тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Р. Түсіпбеков
Келістім
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің төрағасы
Ә.А. Смайылов
2010 жылғы «___» мамыр

О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 1 июня 2004 года № 168 "Об утверждении форм извещений и Правил их представления органам государственной статистики"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 мая 2010 года № 161
Руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 июня 2004 года № 168 "Об утверждении форм извещений и Правил их представления органам государственной статистики" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2885).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Р. Тусупбеков
Согласован
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
Смаилов А.А. __________
25 мая 2010 года