«Ақпараттық қызмет көрсету нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің 2005 жылғы 26 шілдедегі № 288 бұйрығы күшін жойды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті төрағасының 2010 жылғы 1 ақпандағы N 113 Бұйрығы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 102 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті туралы ереженің 16-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ақпараттық қызмет көрсету нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің 2005 жылғы 26 шілдедегі № 288 бұйрығы күшін жойды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3777 болып тіркелген, № 163 (897) 2005 жылғы 7 қыркүйектегі «Заң газетінде» жарияланған).
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                     А. Аманбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 26 июля 2005 года № 288 "Об утверждении форм информационных услуг"
Приказ Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 113
В соответствии с подпунктом 4) пункта 16 Положения о Комитете регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденного приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 102, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 26 июля 2005 года № 288 "Об утверждении форм информационных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3777, опубликованный в "Юридической газете" от 7 сентября 2005 года № 163 (897)).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель                               А. Аманбаев