"Бюджетті атқару кезінде бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуын бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2010 жылғы 15 маусымдағы N 287 Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 25 қазандағы N 530 Бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджетті атқару кезінде бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 15 маусымдағы N 287 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (N 6349 Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (Қалиева А.Н.) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі                          Б. Жәмішев

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 15 июня 2010 года № 287 "Об утверждении Методики оценки реализации бюджетных программ при исполнении бюджета"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 октября 2010 года № 530
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июня 2010 года № 287 "Об утверждении Методики оценки реализации бюджетных программ при исполнении бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6349).
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (Каляева А.Н.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев