Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 11 наурыздағы № 59 бұйрығының күші жойылды деп танылсын
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 37 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауардың шыққан елін анықтау және тауардың шығуы туралы сертификаттарды беру ережесі» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 11 наурыздағы № 59 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Ғ.М. Мұхамбетов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне көшірмесінің тапсырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы                      А. Рау

О признании утратившим силу приказа Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 11 марта 2009 года № 59
Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 апреля 2010 года № 37
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 11 марта 2009 года № 59 "Об утверждении Правил определения страны происхождения товаров и выдачи сертификата о происхождении товара".
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Мухамбетову Г.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации и направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о Министра                               A. Pay