Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылғы 1 ақпандағы № 19 және 2009 жылғы 24 наурыздағы № 40 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2010 жылғы 16 ақпандағы № 31 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына және «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу және мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2315 қаулысының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылғы 1 ақпандағы № 19 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5140 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағының 2008 жылғы 10 маусымдағы № 6 санында жарияланған);
2) «Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылы 1 ақпандағы № 19 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2009 жылғы  4 наурыздағы № 40 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5642 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2009 жылғы 5 мамырда № 158-159 (25556) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат және мұрағат комитеті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты мерзімді баспасөз басылымында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    М. Құл-Мұхаммед

О признании утратившими силу приказов Министра культуры и информации Республики Казахстан от 1 февраля 2008 года № 19 и от 24 марта 2009 года № 40
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 16 февраля 2010 года № 31
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных, правовых актах" и пунктом 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2315 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 и об утверждении стандартов государственных услуг", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 1 февраля 2008 года № 19 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5140, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан от 10 июня 2008 года № 6);
2) приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 24 марта 2009 года № 40 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан, от 1 февраля 2008 года № 19 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5642, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 5 мая 2009 года № 114 (25858)).
2. Комитету информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодическом печатном издании.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    М. Кул-Мухаммед