"Концентрациясы жол берілетін шектен асқан ашытқыларды сату туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік санитарлық бас дәрігерінің 2002 жылғы 27 тамыздағы № 12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті төрағасының 2010 жылғы 3 қарашадағы № 305 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Концентрациясы жол берілетін шектен асқан ашытқыларды сату
туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік санитарлық бас дәрігерінің 2002 жылғы 27 тамыздағы № 12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2001 тіркелген, 2002 жылы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде № 47 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Ұйымдастыру-құқықтық және кадр жұмысы басқармасының бастығы
(Жандосов Ш.Ө.) бір апта мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін қоса бере отырып Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ол бұрын
жарияланған ресми баспа басылымына хабарласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті төрағасының орынбасары А.С. Есмағамбетоваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға -
Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттік санитарлық
дәрігері                                       К. Оспанов

О признании утратившим силу постановления Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 27 августа 2002 года № 12 "О реализации дрожжей с превышением предельно допустимой концентрации высокотоксичных веществ"
Приказ Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 305
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу постановление Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 27 августа 2002 года № 12 "О реализации дрожжей с превышением предельно допустимой концентрации высокотоксичных веществ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2001, опубликовано в Бюллетене нормативных правовых актов № 47, 2002 г.).
2. Начальнику Управления организационно-правовой и кадровой работы (Жандосов Ш.У.) в недельный срок сообщить в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, где оно ранее было опубликовано, с приложением копии настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан Есмагамбетову А.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель -
Главный государственный
санитарный врач
Республики Казахстан                       К. Оспанов