«Бағалау қызметі субъектілерінің жылжымалы мүлікті бағалау (зияткерлік меншік объектілерін қоспағанда) әдістеріне қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 21 қарашадағы № 174, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы № 599, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 25 қарашадағы № 391-1 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 28 тамыздағы № 301, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 501, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 441 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Бағалау қызметі субъектілерінің жылжымалы мүлікті бағалау (зияткерлік меншік объектілерін қоспағанда) әдістеріне қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 21 қарашадағы № 174, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы № 599, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 25 қарашадағы № 391-1 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2070 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені», 2003 ж., N 5-6, 786-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
___________ Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар
министрі
____________ Б. Камалиев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
____________ Б. Жәмішев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Төрағасы
____________ Г. Марченко

О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 174, Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года № 599 и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года № 391-I "Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к методам оценки движимого имущества (за исключением объектов интеллектуальной собственности)"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 августа 2011 года № 301, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 441, Министра финансов Республики Казахстан от 5 октября 2011 года № 501
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года, № 174 Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года № 599, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года № 391-I «Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к методам оценки движимого имущества (за исключением объектов интеллектуальной собственности)» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2070, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 5-6, ст. 786).
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
Министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан          Б. Камалиев
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
«Согласовано»
Председатель Национального
Банка Республики Казахстан                 Г. Марченко