«Бағалау қызметі субъектілерінің жылжымайтын мүлікті бағалау (мүліктік кешен ретіндегі кәсіпорындарды қоспағанда) әдістеріне қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 21 қарашадағы № 173, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы № 600, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2002 жылғы 26 қарашадағы № 96 және Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі төрағасының бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 241, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 502, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2011 жылғы 12 шілдедегі № 153-ОД және Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 309 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Бағалау қызметі субъектілерінің жылжымайтын мүлікті бағалау (мүліктік кешен ретіндегі кәсіпорындарды қоспағанда) әдістеріне қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 21 қарашадағы № 173, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы № 600, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2002 жылғы 26 қарашадағы № 96 және Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі төрағасының бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2069 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені», 2003 ж., N 3, 772-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
__________ Р. Түсіпбеков
Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттігінің төрағасы
____________ Ө. Өзбеков
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігінің төрағасы
______________ С. Нокин
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
____________ Б. Жәмішев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Төрағасы
__________ Г. Марченко

О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 173, Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года № 600, Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года № 96 и Председателя Агентства по управлению земельными ресурсами Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года № 90 "Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к методам оценки недвижимого имущества (за исключением предприятий как имущественных комплексов)"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 241, Председателя Агентства по управлению земельными ресурсами Республики Казахстан от 12 июля 2011 года № 153-ОД, Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 309 и Министра финансов Республики Казахстан от 5 октября 2011 года № 502
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 173, Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года № 600, Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года № 96 и Председателя Агентства по управлению земельными ресурсами Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года № 90 «Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к методам оценки недвижимого имущества (за исключением предприятий как имущественных комплексов)» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2069, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов № 2069, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 3, ст. 772).
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
Председатель
Агентства по управлению
земельными ресурсами
Республики Казахстан                       У. Узбеков
Председатель
Агентства Республики Казахстан
по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства          С. Нокин
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
«Согласовано»
Председатель Национального
Банка Республики Казахстан                 Г. Марченко