"Мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы № 469 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 325 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы № 469 бұйрығының күші жойылсын (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5079 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне бір апта мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                        Б.Жәмішев

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года № 469 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 325
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года № 469 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5079).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев