Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 707 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Техникалық қадағалау жүзеге асырылуы тиіс кемелерді жобалау жасау, жөндеу және пайдалану ережесі мен Кемелерге орнату үшін материалдар мен бұйымдарды дайындау туралы ережесін бекіту туралы» (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4497 тіркелген) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 334 бұйрығы;
2) «Техникалық қадағалау жүзеге асырылуы тиіс кемелерді жобалау жасау, жөндеу және пайдалану ережесі мен Кемелерге орнату үшін материалдар мен бұйымдарды дайындау туралы ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 334 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5346 тіркелген). Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 22 қыркүйекте № 441 бұйрығы.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль және су көлігі департаменті (Б. Жансүгіров) бір апта мерзімінде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                                    А.Бектұров

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 707
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казакстн «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года № 334 «Об утверждении Правил о проектировании, постройке, ремонте и эксплуатации судов, за которыми должен осуществляться технический контроль и Правил об изготовлении материалов и изделий для установки на судах» (зарегистрирован в Peестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4497 от 28 декабря 2006 года);
2) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 сентября 2008 года № 41 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года № 334 «Об утверждении Правил о проектировании, постройке, ремонте и эксплуатации судов, за которыми должен осуществляться технический контроль и Правил об изготовлении материалов и изделий для установки на судах» (зарегистрирован в Peecтре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5346 от 10 октября 2008 года).
2. Департаменту автомобильного и водного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Б. Жансугуров) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                              А. Бектуров