"Порт капитаны туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 216-І бұйрығының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 98 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Порт капитаны туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 216-І бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3719 нөмірмен тіркелген) күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаменті (А. Искакбеков) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация вице-министрі Е.С. Дүйсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Ә. Құсайынов

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 216-1 "Об утверждении Положения о капитане порта"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 98
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 216-1 "Об утверждении Положения о капитане порта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3719).
2. Юридическому департаменту Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (А. Искакбеков) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Дюсембаева Е.С.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Кусаинов