"Қазақстан Республикасының кеме қатынайтын су жолдарын пайдалану құқығына рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 158 бұйрығының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 534 бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының кеме қатынайтын су жолдарын пайдалану құқығына рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 158  бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6893 нөмірмен тіркелген,/ "Егемен Қазақстан газетінде" 2011 жылғы 14 маусымда № 249(250) және "Казахстанская правда газетінде" 2011 жылғы 31 мамырда № 172 (26593) жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Ә.Н. Барменқұлов) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мәлімет үшін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Е.С. Дүйсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 31 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрінің
міндетін атқарушы       А. Бектұров

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 158 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на право пользования судоходными водными путями Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 534
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 158 «Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на право пользования судоходными водными путями Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6893, опубликованный в газетах «Егемен Казахстан» от 14 июня 2011 года № 249 (250) и «Казахстанская правда» от 31 мая 2011 года № 172 (26593).
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Барменкулов А.Н.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения и обеспечить его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Дюсембаева Е.С.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания и вводится в действие с 31 января 2012 года.
И.о. министра                              А. Бектуров