Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 185 бұйырығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының мұнай және газ министрлігінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 4 Бұйырығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 27 бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мұнайгаз саласы бойынша НТҚ бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 22 маусымда тіркелді. Тіркеу № 846.) Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрінің 1999 жылғы 7 шілдедегі № 185 бұйырығының күші жойылды деп танылсын.
2. Мұнай өнеркәсібін дамыту департаментінің директоры (Қ. Құлмырзин) осы бұйырықтың көшірмесін апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспасөзге жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                          Л. Киинов

О признании утратившим силу приказа Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 185
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 11 января 2011 года № 4
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 185 "Об утверждении НТД по нефтегазовой отрасли" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 1999 года за № 846).
2. Департаменту развития нефтяной промышленности (Кулмурзин К.С.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра                              Л. Киинов