Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 187 бұйрығының және Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 182-П бұйырығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрінің м.а. 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 5 және Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 14-Ө Бірлескен бұйырығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 27-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Акватория мен Қазақстан Республикасының теңіз жағалауы аймақтарында және ішкі су қоймаларында мұнай операцияларын жобалау мен өткізу кезіндегі экологиялық қауіпсіздік нормаларын сақтау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 22 маусымда тіркелді. Тіркеу № 847) Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 182-11 және Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 187 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Мұнай өнеркәсібін дамыту департаментінің директоры (Қ. Құлмырзин) осы бұйрықтың көшірмесін апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспасөзге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік органдарының соңғысы қол қойғаннан кейін күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының        Қазақстан Республикасының
Мұнай және газ министрдің        Қоршаған ортаны қорғау
міндетін атқарушы                министрі
Л. Киинов                        Н. Әшімов

О признании утратившим силу приказа Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 187 и Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 182-П
Совместный приказ И.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 11 января 2011 года № 5 и Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 19 января 2011 года № 14-ө
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 187 и Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 182-П "Об утверждении  Инструкции по соблюдению норм экологической безопасности при проектировании и проведении нефтяных операций в акватории и прибрежных зонах морей и внутренних водоемов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 1999 года за № 847).
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Кулмурзин К.С.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания последним из руководителей государственных органов.
И.о. Министра нефти и газа
Республики Казахстан                       Л.Киинов
Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан                       Н. Ашимов