Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 60 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мына бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) «Аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдардың және аудиторлық ұйымдардың есептілікті беру тізбесін, нысандары мен мерзімділігін бекіту туралы» 2006 жылғы 26 шілдедегі № 275 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4329 болып тіркелген, «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 3 қарашада № 193 (1173) жарияланған):
2) «Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысанын бекіту туралы» 2008 жылғы 1 ақпандағы № 54 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5131 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер жинағында, 2008 жылғы 10 маусымында № 6; жарияланған);
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің «Аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдардың және аудиторлық ұйымдардың есептілікті беру тізбесін, нысандары мен мерзімділігін бекіту туралы» 2006 жылғы 26 шілдедегі № 275 және «Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысанын бекіту туралы» 2008 жылғы 1 ақпандағы № 54 бұйрықтарына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 19 наурыздағы № 116 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5623 болып тіркелген, «Юридическая газета» газетінде 2009 жылғы 8 мамырында № 66 (1666) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік, аудиторлық қызмет әдіснамасы департаменті (А.О.Төлеуов):;
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзім ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министірлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықтың мерзімді басылымдарда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2012 года № 60
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра финансов Республики Казахстан:
1) от 26 июля 2006 года № 275 "Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности аккредитованными профессиональными аудиторскими организациями и аудиторскими организациями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329, опубликованный в "Юридическая газета" от 3 ноября 2006 года, № 193 (1173));
2) от 1 февраля 2008 года № 54 "Об утверждении формы информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5131, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан от 10 июня 2008 года № 6);
3) от 19 марта 2009 года № 116 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 26 июля 2006 года № 275 "Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности аккредитованными профессиональным и аудиторскими организациями" и от 1 февраля 2008 года № 54 "Об утверждении формы, информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5623 опубликованный в "Юридическая газета" от 8 мая 2009 года № 69 (1666)).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой
отчетности, аудиторской деятельности Министерства финансов Республики
Казахстан (Тулеуов А.О.):
1) в недельный срок направить копию настоящего приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев