Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 18-03/462 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру құжаттарын қысқарту және мемлекеттік органдардың бақылау-қадағалау функцияларын оңтайландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Балық аулаудың кәсіпшілік және кәсіпшілік емес құралдарының түрлері мен тәсілдерін қолдануға рұқсат етілген тізбеге енгізілмеген балық аулау құралдарының жаңа түрлері мен тәсілдерін (эксперименттік аулау тәртібімен) қолдануға арналған рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 11 наурыздағы № 163 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 12 сәуірде № 6161 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2010 жылғы 7 тамызда № 13 болып жарияланған);
2) «Шетелдіктермен әуесқойлық (спорттық) балық аулауды ұйымдастыруға арналған шарттарды жасасу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 30
сәуірдегі № 16-02/213 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінде 2012 жылғы 25 маусымдағы № 7679 болып тіркелген) күші
жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және олар бұрын жарияланған ресми басылымдарға жолдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      А. Мамытбеков

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 18-03/462
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам сокращения разрешительных документов и оптимизации контрольных и надзорных функций государственных органов», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 марта 2010 № 163 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на применение новых видов орудий и способов рыболовства (в порядке экспериментального лова), не включенных в перечень разрешенных к применению промысловых и непромысловых видов орудий и способов рыболовства» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2010 года № 6161, опубликованный в сборнике «Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан» от 7 августа 2010 года № 13, в газете «Казахстанская правда» от 13 ноября 2010 года № 310-311 (26371-26372);
2) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2012 года № 16-02/213 «Об утверждении Правил заключения договоров с иностранцами на организацию любительского (спортивного) рыболовства» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 25 мая 2012 года № 7679).
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где они ранее были опубликованы.
3. Настоящий приказ вводится в действие после его официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков