"Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 394-ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 165-ө-м Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 394-ө бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6714 болып тіркелген).
2. Әлеуметтік көмек департаменті (Н.А.Крюкова) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                 Г. Әбдіқалықова

О признании утратившим силу приказа министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 394-е "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 165-ө-м
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 394-ө «Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6714).
2 Департаменту социальной помощи (Крюкова К А.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания
Министр                                    Г. АБДЫКАЛИКОВА