Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 231 Бұйрығы
«Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгілері бойынша ауыстыру және қайта қабылдау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 110 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгісі бойынша ауыстырудың және қайта қабылдаудың ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 9 желтоқсандағы № 638 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 26 желтоқсанда № 5420 тіркелген, 2008 жылы 20 қаңтарда «Юридическая газета» газетінде № 8 (1605) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр М.Қ. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   Б. Жұмағұлов

О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 231
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 110 «Об утверждении Правил перевода и восстановления обучающихся по типам организации образования» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 9 декабря 2008 года № 638 «Об утверждении Правил перевода и восстановления обучающихся но типам организации образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2008 года за № 5420, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 20 января 2008 года № 8 (1605).
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.) довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов