"Сүңгуір жұмыстардағы еңбек қауіпсіздігін сақтау ережелері" - бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің 1998 жылғы 21 шілде № 12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 470 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Сүңгуір жұмыстардағы еңбек қауіпсіздігін сақтау ережелері» - бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің 1998 жылғы 21 шілде № 12 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 2 маусымда № 789 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайларды жою департаменті осы бұйрық күшіне енгізілгеннен кейін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                     В. Петров

О признании утратившим силу постановления Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 21 июля 1998 года № 12 "Об утверждении "Правил безопасности труда на водолазных работах"
Приказ и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 470
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу постановление Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 21 июля 1998 года № 12 «Об утверждении «Правил безопасности труда на водолазных работах» (Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 1999 года № 789).
2. Департаменту ликвидации чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              В. Петров