"Бухгалтерлік есеп тіркелімдерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 21 маусымдағы № 215 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 49 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бухгалтерлік есеп тіркелімдерінің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 21 маусымдағы № 215 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 4807 тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетені журналында жарияланған 2007 жылғы № 11, 288 құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп, аудиторлық қызмет әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) бір апта мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның мерзімдік баспа басылымдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б. Жәмішев

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 215 "Об утверждении форм регистров бухгалтерского учета"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2013 года № 49
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 26 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 215 «Об утверждении форм регистров бухгалтерского учета» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4807, опубликованный в журнале «Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан» ноябрь 2007 г. № 11, ст. 288).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) в недельный срок направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев