"Әкетілетін және әкетілетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 27-1292қ қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 105-1089 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына, "Мәдениет саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 140 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әкетілетін және әкелінетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 27-1292қ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 28 желтоқсанда № 706 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 151 "Астана ақшамы" және 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 155 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімнің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.

О признании утратившим силу постановление акимата города Астаны от 30 ноября 2011 года № 27-1292п "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключения о наличии культурной ценности у вывозимого и ввозимого предмета"
Постановление акимата города Астаны от 2 июля 2014 года № 105-1089
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 140 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области культуры» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 30 ноября 2011 года № 27-1292п «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача заключения о наличии культурной ценности у вывозимого и ввозимого предмета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2011 года № 706, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 31 декабря 2011 года № 151, «Вечерняя Астана» от 31 декабря 2011 года № 155).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
Аким                                       И. Тасмагамбетов