Астана қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 107-1090 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төмендегі:
1) "Білім саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 107-1936 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде 2013 жылғы 11 ақпанда № 771 болып тіркелген);
2) "Білім саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 мамырдағы № 107-730 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде 2013 жылғы 17 маусымда № 780 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 2 июля 2014 года № 107-1090
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Астаны от 29 декабря 2012 года № 107-1936 «Об утверждении регламентов государственных в сфере образования» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 февраля 2013 года № 771);
2) постановление акимата города Астаны от 6 мая 2013 года 107-730 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере образования» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 июня 2013 года № 780).
2. Руководителю Государственного учреждения Управление образования города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
Аким                                       И. Тасмагамбетов