"2014-2015 оқу жылына жоғары білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 4 шілдедегі № 261 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 315 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2014 жылғы 18 тамыздағы № 354 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. «2014-2015 оқу жылына жоғары білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 4 шілдедегі № 261 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 315 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде  2014 жылғы 5 тамызда № 9670 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 7 тамыздағы № 152 (28376) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Жоғарғы және жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім, халықаралық ынтымақтастық департаменті (Ж.Қ. Шаймарданов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                           Т. Балықбаев

О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 июля 2014 года № 315 "О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июля 2014 года № 261 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальности на 2014-2015 учебный год"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 августа 2014 года № 354
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 июля 2014 года № 315 "О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июля 2014 года № 261 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальностям на 2014-2015 учебный год" (зарегистрированный в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 августа 2014 года за № 9670, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 7 августа 2014 года № 152(27773).
2. Департаменту высшего, послевузовского образования и международного сотрудничества (Шаймарданов Ж.К.) направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиций Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                                    Т. Балыкбаев