"Ақпараттық технологияларды қолдану бойынша облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 25 шілдедегі № 457 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі төрағасының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 186 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ақпараттық технологияларды қолдану бойынша облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 25 шілдедегі № 457 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8177 болып тіркелген, «Казахстанская правда» газетінде 2013 жылғы 23 ақпандағы, 2013 жылғы 26 ақпандағы № 69-70, 71-72 (27343-27344, 27345-27346) және «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 23 ақпандағы, № 74 (28013) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің Байланыс және ақпараттандыру саласындағы бақылау департаменті (Р.К. Абдикаликов):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет бір апта мерзімінде жолдасын;
2) осы бұйрық заңнамада белгіленген тәртіппен «Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат агенттігі төрағасының орынбасары Д.В. Голобурдаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                          А. Жұмағалиев

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 июля 2012 года № 457 "Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы, местных исполнительных органов районов (городов областного значения) по применению информационных технологий"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по связи и информации от 6 августа 2014 года № 186
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 июля 2012 года № 457 "Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы, местных исполнительных органов районов (городов областного значения) по применению информационных технологий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8177 и опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 23 февраля 2013 года, 26 февраля 2013 года № 69-70, 71-72 (27343-27344, 27345-27346), «Егемен Қазақстан» от 23 февраля 2013 года № 74 (28013)).
2. Департаменту по контролю в области связи и информатизации Агентства Республики Казахстан по связи и информации (Абдикаликов Р.К.) обеспечить:
1) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном законодательством порядке официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по связи и информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по связи и информации Голобурда Д.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель                                     А. Жумагалиев