Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасын сайлау туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № І-V Қаулысы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 58-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі қаулы етеді:
Депутат Нұрлан Зайроллаұлы Нығматулин Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы болып сайлансын.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
төрағасы                                   Қ. ТҰРҒАНҚҰЛОВ

Об избрании Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Мажилиса Парламента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № I-V
В соответствии с пунктом 1 статьи 58 Конституции Республики Казахстан Мажилис Парламента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Избрать Председателем Мажилиса Парламента Республики Казахстан депутата Нигматулина Нурлана Зайруллаевича.
Председатель Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан              К. ТУРГАНКУЛОВ